Využívanie služieb a priestorov Penziónu Koruna

Free wi-Fi

Samozrejmosťou penziónu sú 100% služby, ochotný personál, skvelý šéfkuchár a dôraz na osobitné požiadavky našich hostí. V penzióne máme 10 izieb a 2 rozľahlé apartmány. Každá izba je vybavená samostatnou kúpeľňou, WC, TV. Free WIFI je taktiež samozrejmosťou penziónu.

Fínska sauna, vonkajší bazén, či priestranné fitnescentrum so širokou škálou vybavenia sú tiež zárukou spokojnosti.

Nielen však penzión samotný poskytuje dostatočný komfort, ale aj nezameniteľné okolie rudnianskej kotliny ponúka nespočetné množstvo možností pre aktívny odpočinok a príťažlivý relax.

Úprimným detským tváričkám vyčarí úsmev na tvári novovybudované detské ihrisko.

Reštaurácia a denné menu


Dovoľujeme si Vás pozvať a ponúknuť naše služby. Reštaurácia je obľúbená pre svoju veľmi dobrú kuchyňu, kde nájdete každý svoje zamilované jedlo, pre ktoré sa sem budete vracať. Je veľmi pekne zariadená a môže byť použitá aj ako salónik s barom pre 40 osôb a letné terasa pre 20 osôb navyše, s veľmi priaznivými cenami a samozrejme rýchlou obsluhou. Snažíme sa používať regionálne suroviny, naozaj si na tom zakladame. Denne varíme niekolko druhov hotových jedál a obedové menu od pondelku do piatku. Vyberiete si jedla pripravene z ryb, hydiny, predjedlá, poháre, šaláty, steaky, špízy a iné speciality. Môžeme Vam ponúknuť na prekrytej letnej terase s grilom grilovanie kurčiat, údených kolien, rýb, špízov, steakov, klobás a iných dobrôt.

Organizácia svadieb


Prečo si u nás zabezpečiť organizáciu svadby? Aby sme Vás odbremenili od starostí a stresu, ktoré spôsobuje organizovanie svadby, aby svadba bola pre Vás bezstarostná a nezabudnuteľná! My budeme organizovať, zariaďovať a Vy sa budete iba zabávať! Jedinou Vašou povinnosťou bude oboznámiť nás o Vašich predstavách, ktoré následne zrealizujeme. Zažite neopísateľnú romantiku v party stane pod holým nebom s výhľadom na priehradu.

Fínska sauna


Blahodarné účinky sauny na telo i myseľ človeka sú dlhodobo známe. Saunovanie sa preto teší veľkej obľube - sauny nájdete na kupaliskach, vo wellness centrách aj v hoteloch. Pôžitok zo saunovania zažijete, ak budete mať svoju saunu len pre seba, ako tomu môžete mať u nás, stačí si ju vopred zarezervovať. Fínska sauna je suchá sauna. Doporučujeme, aby sa návštevníci po osprchovaní pred vstupom do sauny osušili. Teplota i vlhkosť je strážená automaticky. Vychutnajte si saunovanie, nezabudnite na pravidelne ochladzovanie prívalovou vodou a na záver si doprajte dostatočný oddych.

Fitness centrum


V hlavnej budove penzionu môžete navštíviť Fitness centrum. Ubytovaní hostia do neho majú prístup zdarma. Umožní Vam jednoduchý, ale kvalitný tréning. Posilňovňa je vybavena vsetkými zakladnými naradiami, lavičkou, činkami, jednoručkami a doplnkovými závažiami. Kardio časť môžete využiť na posilnenie a uchovanie kondície. Nájdete tu stepper, orbitrek, aj rotopéd. Nezabudli sme ani na doplnkové vybavenie fitloptami, menšími závažiami pre aerobik, alebo zumbu. Atmosféru si môžete dotvoriť hudbou podľa svojho vkusu.

Malý vonkajší bazén


Vonkajší bazén je v lete jedným z najobľúbenejších častí vonkajsieho areálu Penzionu Koruna pre rodiny, najmä s malými deťmi. Pre osvieženie nemusíte jazdiť ďaleko, nachádza sa priamo v areáli. Je priebehu prázdnin otvorený a prístupný po celý deň. Ak vás počas kúpania prepadne hlad alebo smäd, len pár metrov Vás delí od terasy pri bazéne. Pozývame Vás na prechádzku do sveta krásnych a výnimočných zážitkov. Teraz skúste privrieť oči a predstaviť si, ako by ste sa cítili, keby ste mali takýto komfort len pár krokov od izby. Hladina bazénu sa blyští v slnečných lúčoch a Vy sa v letnom sparne s pôžitkom ponárate do osviežujúci a krištáľovo priezračné vody.

Záhrada


Vždy ste si mysleli, že ubytovanie v spojení s krásnym exteriérom patrí iba drahým hotelom? Chceli by ste po prebudení zažiť pohľad na čarokrásnu záhradu, ktorá by bola aj príjemným miestom pre relaxáciu a odpočinok? Chýbala vám predstavivosť k tomu, aby ste váš sen uskutočnili? Tieto vaše sny rozhodne nepatria medzi neuskutočniteľné. Rovnako ako sa človek stará o úpravu svojho zovňajšku, je pre nás dôležité starať sa o svoje okolie, v ktorom ponúkame služby nasim hosťom. Záhrada má zaujímavé dreviny, krásne rozkvitnuté kvety a rybník plný aktívnych rybičiek.

Grill


Konečne sa začína sezóna grilovania. Jednou z našich ponúkaných služieb je aj záhradný gril. Priaznivci prírodného stolovania si u nás prídu na svoje. Či už priamo pod šírim nebom alebo v našom altánku v krásnom prostredí v kruhu priateľov si môžu pochutnať na gurmánskych špecialitách pripravených na grile.

Konferenčná miestnosť


Umiestnenie Penziónu Koruna s jeho možnosťami sú ideálnym miestom pre firemné akcie, eventy a podujatia. V blízkosti je na dosah Bojnický zámok, malebné údolie Nitrianskeho Rudna, spojnica v smere na Trenčín a Banskú Bystricu. Ukážte vášmu zahraničnému obchodnému partnerovi peknú tvár Slovenska. Alebo sa odmeňte svojim zamestnancom pobytom v príjemnom prostredí. Náš penzión je správnym miestom pre vašu firemnú akciu či event. Ponúkame pre Vás niekoľko na to určených priestorov. Party stan s kapacitou osôb cez 100 osôb, Reštauráciu a miestnosti s kapacitou 40-70 osôb, Kaviareň, školiacu miestnosť s kapacitou 30 – 40 osôb, Malá banketka s kapacitou 8-12 osôb, Veľký vonkajší altánok s krbom s kapacitou 40 osôb a Malý vonkajší altánok s kapacitou 8 – 10 osôb.

Bar


Nájdite si voľný čas. A najmä ten, ktorý príjemne strávite cez deň so svojimi blízkymi a večer s priateľmi pri pohári dobrého vína. Bar, salónik, vonkajšia terasa. Toto všetko je tým najlepším miestom pre relax a stretnutia všakovakého druhu. Nádherný výhľad na priehradu Rudno dáva aj káve neobyčajný rozmer. Priestor s mnohými funkciami pre rodičov a ich deti, pre kamošov, dobrý aj pre biznis stretnutie. Veľmi pekný priestor pre množstvo krásnych chvíľ, na ktoré Vám v pamäti zostane spomienka.